Movies
Ratings
637
Ocean's EightRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
QueerRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Concerning My DaughterRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Waikiki BrothersRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Riverside MukolittaRated ★ 4.5