Series
Ratings
185
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Society GameRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
MaidRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5- 소주 랩소디Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.5
Hanada Shounen-shiRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Digimon FrontierRated ★ 4.5