Titles you rated
- Knight RiderRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
HwajungRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Star Trek: Deep Space NineRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0