Series
Ratings
71
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 1.5
LostRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 0.5
Prison Break Season 4Rated ★ 1.0- The MentalistRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0