Titles you rated
BluebeardRated ★ 3.0
GantzRated ★ 2.0
Final Destination 5Rated ★ 2.0
Dark ShadowsRated ★ 2.0
Don't ClickRated ★ 0.5
Saw IVRated ★ 1.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 2.0
Saw IIIRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 2.0
PiratesRated ★ 2.0
AzumiRated ★ 0.5
The Haunted MansionRated ★ 1.0
ElektraRated ★ 1.0
Army of DarknessRated ★ 1.0
EragonRated ★ 0.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 0.5
Bulletproof MonkRated ★ 1.0