Titles you rated
The TrunkRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 5.0