Movies
Ratings
39- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Apollo 13Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0