Movies
Ratings
46
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0