Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 1.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
ElementalRated ★ 3.5