Titles you rated
SakuranRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
MommyRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
The Monkey KingRated ★ 1.0
He's on DutyRated ★ 1.5
AssassinationRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
I, FrankensteinRated ★ 2.0
Minuscule: Valley of the Lost AntsRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
StalingradRated ★ 5.0