Titles you rated
Moon KnightRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5