Movies
Ratings
600
Cars 2Rated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Arthur ChristmasRated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5