Titles you rated
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
Lady StormRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 5.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5