Movies
Ratings
217
The UnjustRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
TronRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 2.5
The Green HornetRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 2.5
John CarterRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 2.5
Murder in the FirstRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
PushRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5