Movies
Ratings
69
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Spring GardenRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 2.5
M. ButterflyRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 2.0
SingRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5