Movies
Ratings
63
The Hunger GamesRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5