Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5