Titles you rated
Gran TorinoRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5