Series
Ratings
71
Master of StudyRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Lovers of MusicRated ★ 2.0
What's Up FoxRated ★ 2.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 4.0
PianoRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 4.0