Titles you rated
White ChristmasRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0