Titles you rated
 DogtoothRated ★ 4.0 DogtoothRated ★ 4.0
 The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0 The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
 The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0 The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
 FrozenRated ★ 4.5 FrozenRated ★ 4.5
 New WorldRated ★ 5.0 New WorldRated ★ 5.0
 The Face ReaderRated ★ 4.0 The Face ReaderRated ★ 4.0
 Step UpRated ★ 4.0 Step UpRated ★ 4.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
 Secretly, GreatlyRated ★ 3.0 Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
 OrphanRated ★ 4.0 OrphanRated ★ 4.0
 Total EclipseRated ★ 5.0 Total EclipseRated ★ 5.0
 MatildaRated ★ 4.0 MatildaRated ★ 4.0
 HopeRated ★ 5.0 HopeRated ★ 5.0
 Cold EyesRated ★ 4.0 Cold EyesRated ★ 4.0
 Rise of the GuardiansRated ★ 5.0 Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
 Hide and SeekRated ★ 3.0 Hide and SeekRated ★ 3.0
 The Boy from IpanemaRated ★ 2.0 The Boy from IpanemaRated ★ 2.0
 Just Friends?Rated ★ 1.0 Just Friends?Rated ★ 1.0
 Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0 Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
 Mysterious SkinRated ★ 5.0 Mysterious SkinRated ★ 5.0