Series
Ratings
34- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
WayneRated ★ 3.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
DevsRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
American GodsRated ★ 4.0