Titles you rated
SpyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 2.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5