Titles you rated
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0
MazinkaiserRated ★ 5.0- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0
Read or Die OVARated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- Saikano: The Another Love SongRated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0