Titles you rated
Batman ReturnsRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 2.5
Alien: ResurrectionRated ★ 4.5
RockyRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 4.5
RinguRated ★ 2.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 2.5
CarsRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5