Movies
Ratings
524
F1: The MovieRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5