Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
ChocolatRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
The Painted VeilRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0