Titles you rated
Killing Them SoftlyRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Premium RushRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5
Grown Ups 2Rated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 5.0
The Lego Batman MovieRated ★ 5.0
Break OutRated ★ 4.0
Odd ThomasRated ★ 3.5