Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
PersonaRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Man with a Movie CameraRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
CasablancaRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
IkiruRated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Yi YiRated ★ 5.0