Titles you rated
 The MaskRated ★ 4.0 The MaskRated ★ 4.0
 FriendRated ★ 5.0 FriendRated ★ 5.0
 Men in Black IIRated ★ 5.0 Men in Black IIRated ★ 5.0
 Toy Story 2Rated ★ 5.0 Toy Story 2Rated ★ 5.0
 The ChaserRated ★ 5.0 The ChaserRated ★ 5.0
- Take OffRated ★ 5.0
 Kick-Ass 2Rated ★ 5.0 Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
 CJ7Rated ★ 4.0 CJ7Rated ★ 4.0
 Scary Movie 3Rated ★ 4.0 Scary Movie 3Rated ★ 4.0
 Eden LakeRated ★ 5.0 Eden LakeRated ★ 5.0
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
 My Bloody ValentineRated ★ 5.0 My Bloody ValentineRated ★ 5.0
 Shaolin SoccerRated ★ 4.0 Shaolin SoccerRated ★ 4.0
 Death Note: The Last NameRated ★ 4.0 Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
 TwilightRated ★ 5.0 TwilightRated ★ 5.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 Iron ManRated ★ 5.0 Iron ManRated ★ 5.0
 ArahanRated ★ 5.0 ArahanRated ★ 5.0
 PunchRated ★ 5.0 PunchRated ★ 5.0
 Spider-Man 3Rated ★ 5.0 Spider-Man 3Rated ★ 5.0