Titles you rated
SunflowerRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5