Series
Ratings
18
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0