Titles you rated
HyenaRated ★ 3.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
StartupRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
TemptedRated ★ 3.0- 마이 걸Rated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5
Miss RipleyRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0