Movies
Ratings
218
Shrek 2Rated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 2.0
An Ethics LessonRated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0