Movies
Ratings
228
MoneyRated ★ 3.0
The Half of ItRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Juror 8Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
First ManRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0