Movies
Ratings
31
Architecture 101Rated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The Boondock SaintsRated ★ 1.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 1.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 1.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.0
Into the MirrorRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Cutthroat IslandRated ★ 1.0