Movies
Ratings
515
Baby DriverRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
MementoRated ★ 2.5
ArgylleRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0- HeroRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 1.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0