Titles you rated
JumanjiRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0