Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Young Royals Season 1Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0- BTOOOM!Rated ★ 0.5
School DaysRated ★ 0.5
One the WomanRated ★ 3.5
Q-ForceRated ★ 2.0- Kongsuni and FriendsRated ★ 2.5
MarlonRated ★ 0.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5
BakemonogatariRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 1.5- The Future DiaryRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 3.5