Movies
Ratings
232
Gran TorinoRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 2.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.0
Happy FeetRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
BraveRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0