Series
Ratings
41
MirandaRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
The Escape ArtistRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 2.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0