Movies
Ratings
60
Ant-ManRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Collective InventionRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0