Series
Ratings
14
PinocchioRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0