Movies
Ratings
217
FlippedRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 0.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
X-MenRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
MissingRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
WildRated ★ 5.0