Movies
Ratings
59
RatatouilleRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Karas: The ProphecyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Over the HedgeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 4.0
EpicRated ★ 2.0