Titles you rated
Love AffairRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 1.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 4.5
American History XRated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 4.0
NextRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.5
Batman ForeverRated ★ 4.5
The WarriorRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
SpawnRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.5
Untold ScandalRated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0