Movies
Ratings
128
DolittleRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0