Series
Ratings
80
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
24Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5