Movies
Ratings
576
The Adventures of Robin HoodRated ★ 2.0
The Mark of ZorroRated ★ 2.0
The Green HornetRated ★ 2.0- Darna AjaibRated ★ 2.0
Batman and RobinRated ★ 2.0
CondormanRated ★ 2.0
Super InframanRated ★ 2.0
The Batman Superman Movie: World's FinestRated ★ 2.0
Batman & Mr. Freeze: SubZeroRated ★ 2.0
The Green HornetRated ★ 2.0
Alias Batman and RobinRated ★ 2.0
Super CapersRated ★ 2.0
Batman Beyond: Return of the JokerRated ★ 2.0
SantosRated ★ 2.0
Madame XRated ★ 2.0
Mercury ManRated ★ 2.0
Eight RangerRated ★ 2.0
Cicakman 2 - Planet HitamRated ★ 3.0
Ultimate Avengers 2Rated ★ 4.0
Superman/Batman: Public EnemiesRated ★ 3.0