Series
Ratings
233
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Scum's WishRated ★ 1.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 1.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 1.5
Demon SlayerRated ★ 3.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.5